Kullanım Koşulları

Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız.

Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri. internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarından sadece kişisel kullanımınız için yararlanma hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal, Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri , internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri’nin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, bunların tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, internet sitesinde bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz. Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde veya ürünlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.