Hakkımızda | Denizli Web Tasarım Firması

Neo Medya İnternet ve Reklamcılık Hizmetleri, çalışanlarının 8 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile Web Tasarımı, İnternet Reklamcılığı, İnternet Pazarlama, Elektronik Ticaret, Arama Motoru optimizasyonu, Site Analiz ve Raporlama, Alan Adı ve Hosting ve diğer internet hizmetleri konularında faaliyet göstermek üzere Şubat 2010 tarihinde DENİZLİ 'de Vedat Karaduman tarafından kurulmuştur.

Google AdWords Profesyoneli sertifikasına sahip Denizli'dekiş tek firma olan Neo Medya, İstanbul'dan Antalya'ya, Ankara'dan İzmir' e kadar bir çok şehirde bulunan müşterilerine uzmanı oladuğu konular ile ilgili hizmet vermektedir.

Kadrosunda internet reklam ve pazarlama uzmanı, grafik tasarımcı, halkla ilişkiler uzmanı ve satış uzmanı olmak üzere dört kişilik bir ekip ile hizmetlerine devam etmektedir.

Büyük, orta ve küçük bir çok işletmenin internet pazarında yer almasına yardımcı olan firmamız bir çok farklı sektörde deneyim ve referans sahibidir. Neo Medya geçmişte ekde ettiği sektörel bilgi ve tecrübeye günümüz internet teknolojilerindeki yenilikleri de katarak büyümesine devam etmektedir.